MŁODZICZKI WYSTARTOWAŁY W SEZONIE 2017/2018

W dniach 28-29.10.2017 r w Łodzi został rozegrany turniej eliminacyjny młodziczek ( gr. A). W tym sezonie nasz klub w tej kategorii wiekowej reprezentują dwie drużyny: 
UKS Lider Konstantynów I ( trener Helbik J, Kołcz S) oraz UKS Lider Konstantynów II ( trener Piórkowska E)
Zarówno Lider I jak i Lider II zostały rozstawione do tej samej grupy eliminacyjnej. Pierwszy zespół Lidera ( oparty na roczniku 2004 ) znalazł pogromcę dopiero w ostatnim meczu całych eliminacji i przegrał 1:2 po ciekawym meczu z drużyną ŁKS Łódź . Tym samym łodzianki zajmując I miejsce awansowały do gr A rundy zasadniczej a Lider I rozpocznie z gr. B. 
Zespół Lider II ( E. Piórkowska ) stawia pierwsze kroki w młodzieżowej siatkówce. W pierwszym swoim występie dziewczęta odnotowały jedno zwycięstwo z zespołem Budowlanych Łódź i uplasowały się na miejscu szóstym. Zespół Lider II to bardzo młoda ekipa, w której grają dziewczęta z rocznika 2006, 2005 ( przed nimi jeszcze 3-4 lata w tej kategorii wiekowej ???). Rundę zasadniczą Liderki II rozpoczną od gr F. Zespół Lider I oparty jest głównie na roczniku 2004 ( więc też nie docelowy jak na tą kategorię wiekową ) jednak wierzymy, że już w tym roku może włączyć się do gry o medale w naszym województwie. Bez wątpienia dziewczęta na to stać a z turnieju na turniej z pewnością zespół będzie grał coraz lepiej. Gratulacje, kolejny turniej już 12.11.2017 r.

Zdjęcie użytkownika UKS Lider Konstantynów Łódzki.