UKS LIDER Konstantynów wspierany przez TESPOL


baner3 (1)

Tespol – firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży odzieżowej została oficjalnym sponsorem UKS LIDER Konstantynów.

 

TESPOL to właściciel MONA, ENVIE i SPAIO – rozpoznawalnych marek na rynku polskim i zagranicznym.

MONA – bogata oferta rajstop, pończoch, legginsów na każdy sezon. Oprócz klasycznych wzorów MONA proponuje swoim Klientom starannie wyselekcjonowane sezonowe wzory i kolory w zgodzie z obowiązującymi trendami.

ENVIE to wysokiej jakości  klasyczna bielizna dla kobiet i mężczyzn. Oprócz wysokogatunkowych produktów bieliźniarskich i szlafroków ENVIE to również miękka i przyjemna kolekcja zapewniająca miły i spokojny sen – piżamy dla całej rodziny.

SPAIO – nowoczesna odzież termoaktywna niezbędna dla każdej osoby prowadzącej aktywny tryb życia. Specjalnie dobrane włókna zapewniają dobre samopoczucie, komfort użytkowania, doskonałe oddychanie skóry, wysoką wytrzymałość. Charakteryzują się właściwościami bakteriostatycznymi oraz antyzapachowymi. Odzież projektowana jest według najnowszych wzorów i trendów. SPAIO dzieli się na kilka  linii przeznaczonych dla różnego rodzaju dyscyplin sportowców – Fitness Line, Bike Line, RElive Line, Extreme Line. Więcej na stronie www.spaio.pl

envie_białe logo spaio