PIOTR GRUSZKA POMÓGŁ- kadetki na drugim miejscu w gr A

lider logo 1W niedzielę, 5 stycznia w Łodzi odbył się ostatni, VI TURNIEJ RUNDY ZASADNICZEJ (gr. A) Rozgrywek Wojewódzkich KADETEK. Nasze zawodniczki z trybun wspierał sam PIOTR GRUSZKA.

UKS LIDER Konstantynów Łódzki zdobył w grupie A drugie miejsce! W pierwszym meczu siatkarki Lidera nie mogły odnaleźć się w olbrzymiej hali na ul Skorupki i wyraźnie przegrały z ŁKS Łódź 3:0 (-23; -; 13; -20 ). Przegrana nie wynikała z dobrej gry przeciwniczek a była ewidentnie zasługą słabej postawy Liderek. Do drugiego meczu z liderem rozgrywek -MKS 16 Łódź, nasze zawodniczki również przystąpiły bojaźliwie i przegrywały już 17:11, gdy nagle coś zaskoczyło i powoli wszystko zaczęło wychodzić. Gra do końca się opłaciła i Lider wygrał 30:28. Set  drugi to już nokaut przeciwniczek do 15. Dobra gra ale i… osoba Piotra Gruszki na trybunach podziałała wyśmienicie. Ten wspaniały zawodnik nie pogardził zaproszeniem wysłanym przez Justynę Kędziorę i przybył na nasz drugi niedzielny mecz.  Set trzeci przebiegał pod kontrolą i zakończył się wygraną UKS Lider a całe spotkanie 3:0. W klasyfikacji łącznej po tych zawodach na 20 startujących zespołów konstantynowianki awansowały o jedną pozycję. Kolejność czołowych 8 drużyn: