LIDER WYGRYWA W CHOCENIU

W minioną sobotę, 2 marca na hali sportowej w Choceniu (woj. kujawsko-pomorskie) odbył się I Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt organizowany przez Gminny Ośrodek Sportu Rekreacji przy współudziale Włocławskiego Towarzystwa Siatkówki i Unii Choceń. W turnieju startowały drużyny dziewcząt (rocznik 2000 i młodsze). Do rywalizacji stanęło 11 zespołów w tym dwa – naszego UKS Lider Konstantynów Łódzki.
Młode siatkarki zachwycały swoją grą od samego początku, a widzowie byli pod wrażeniem oglądając spektakularne akcje młodych dziewcząt. Najlepsza drużyna zawodów Lider I Konstantynów Łódzki wygrała wszystkie spotkania zgarniając komplet punktów.
Przypomnijmy, że zwyciężczynie to brązowe medalistki Mistrzostw Polski w kategorii „trójek”. Należy podkreślić również dobry występ drugiego zespołu, który uplasował się na 5 miejscu. Nasze młode siatkarki rozpoczynają cykl przygotowań do Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kat. „czwórek”. Niebawem przed młodymi adeptkami siatkówki z Konstantynowa Łódzkiego trudniejsze wyzwanie. W dniach 22-24.03.2013 sprawdzą swoją formę na Międzynarodowym Turnieju w Gdańsku.
Końcowa tabela punktowa:
I miejsce – Lider I Konstantynów Łódzki – 20 pkt.
II miejsce – UKS Czwórka I Aleksandrów Łódzki – 18 pkt.
III miejsce – MTS Kwidzyn – 18 pkt.
IV miejsce – WTS III – 17 pkt.
V miejsce – Lider II Konstantynów Łódzki – 16 pkt.
VI miejsce – WTS I – 15 pkt.
VII miejsce – MTS Kwidzyn II – 15 pkt.
VIII miejsce – Lubraniec – 13 pkt.
IX miejsce – WTS IV – 13 pkt
X miejsce – UKS Czwórka II Aleksandrów Łódzki – 12 pkt.
XI miejsce – WTS II – 10 pkt.
Pierwsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy, medale i upominki rzeczowe od sponsorów. Kolejne drużyny – dyplomy. Wszystkie uczestniczki otrzymały po butelce wody mineralnej.
Organizatorzy wraz z trenerami wyróżnili również najlepsze zawodniczki, które otrzymały statuetki i piłki:
Kędziora Justyna – najlepsza atakująca (UKS Lider Konstantynów Łódzki)
Nowak Zuzanna – najlepsza zagrywająca (UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki)
Garstka Karolina – MVP turnieju (Konstantynów Łódzki)
Skład UKS Lider Konstantynów Łódzki: Kędziora Justyna, Garstka Karolina, Kołcz Natalia, Tarnowska Aneta, Patora Natalia, Matyja Julia, Chudzik Paulina, Weronika Mstowska. Trener: Kołcz Sławomir

1 thought on “LIDER WYGRYWA W CHOCENIU”

Dodaj komentarz