Ruszyły wojewódzkie rozgrywki mini siatkówki. Runda eliminacyjna

W sobotę 26.04.2014 r na hali MOSiR w Łodzi odbyła się runda eliminacyjna mistrzostw województwa łódzkiego w kategorii czwórek. Należy przypomnieć, że UKS Lider Konstantynów w tej kategorii klubowej w zeszłym sezonie zdobył mistrzostwo województwa o później w doskonałym stylu mistrzostwo Polski. Doskonale zaprezentowały się nasze zespoły prowadzone przez trenera Jacka Helbika
Lider I-w skladzie:Julka Dębowska, Natalia Włodarczyk, Ada Grek, Sandra Zbrożek zajął II miejsce w grupie .
Lider II w składzie : Wąsowska Karina, Pydyszewska Dominika, Kawecka Ola, Rędzikowska Oliwia zajął I miejsce w grupie.
Lidera III w składzie  :Rachfalik Julia, Broda Marcelina, Cienkowska Lidia, Bandel Paulina zajął III miejsce w grupie .
Wszystkie trzy zespoły awansowały do kolejnej rundy rozgrywek Kinder +sport w mini-siatkówce dziewcząt.
Podczas tego turnieju drużyny , które zajęły pierwsze miejsca w grupach  rozegrały między  sobą turniej o Puchar Prezesa MOSiR w Łodzi.
Drużyna Lidera II w meczu półfinałowym uległa ŁKS II -2:0,natomiast w meczu o trzecie miejsce pokonała Drużynę Sikorek Łódź-2:0. Nasza zawodniczka, Karina Wąsowska została najlepszą  siatkarką turnieju- wielkie gratulacje.
W niedzielę 27.04.2014  w turnieju dwójek w Aleksandrowie Łódzkim , UKS Lider zgłosił sześć zespołów do tej kategorii rozgrywek. Dla wielu naszych najmłodszych siatkarek był to pierwszy turniej w życiu gdyż większość z nich to tak naprawdę uczennice klasy III szkoły podstawowej ( czyli młodsze o rok od swych rywalek).
Doskonale zaprezentowała się drużyna  Lider I- Zbrojewska Zosia, Kozieł Klaudia(I miejsce w grupie) oraz  Lider II-Wielgus Natalia , Patora Joanna(I miejsce w grupie),
Trener Jacek Helbik również nie krył zadowolenia z występu pozostałych konstantynowianek: Lider III -Cichura Oliwia, Wrodycka Zosia(IV miejsce w grupie),Lider IV-Banasiak Oliwia, Olifierowicz Oliwia(Vmiejsce w grupie), Lider V-Młynarczyk Amela, Cienkowska Oliwia(IV miejsce w grupie), Lider -VI-Mikołajczyk Natalia,Maras Zuzanna, Bartczak Julia( III miejsce w grupie). 
Drużyny Lider I i Lider II  awansowały  do kolejnej rundy rozgrywek .

 jacek 141 jacek 143 jacek 136