Międzynaro​dowy Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Marszałka Województw​a Łódzkiego – Konstantynów 12-14.09.2014 r

W dniach 12-14.09.2014 r w Konstantynowie Łódzkim gościliśmy na Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek czołowe polskie  zespoły rocznika 2000  oraz dwie drużyny z Litwy. W piątek 12.09.2014 r. turniej uroczyście otworzyli Pan Marszałek Witold Stępień, Pani Małgorzata  Niemczyk- poseł RP, złota medalistka ME oraz Pan Henryk Brzyszcz – Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego. W opinii wszystkich trenerów, zaproszonych gości turniej stał na wysokim poziomie sportowym oraz… organizacyjnym. Poniżej przedstawiam końcowe wyniki:

miejsce:

I – KCSM KAUNAS I KOWNO LITWA

II- LTS LEGIONOVIA LEGIONOWO

III- UKS LIDER KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

IV- APS RUMIA

V -UMKS MOS WOLA WARSZAWA

VI- UMKS TUSZYN

VII- KADRA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2001 R

VIII- KCSM KAUNAS II KOWNO LITWA

 

Najlepsze zawodniczki turnieju

MVP – Karolina Garstka

najlepsza zagrywająca – Klaudia Margalska

najlepsza atakująca – zawodniczka KCSM KAUNAS I KOWNO Litwa

najlepsza rozgrywająca–  Natalia Kolcz

najlepsza broniąca/ przyjmująca – Justyna Kędziora

Dziękuję wszystkim zawodniczkom UKS Lider za postawą sportową i zaangażowanie w grze. Uważam, że zespół pomimo zajęcia III miejsca zagrał na wysokim poziomie biorąc pod uwagę ten okres przygotowań. Cały turniej był doskonałym materiałem do analizy na nadchodzący sezon. Świetnie w zespół wkomponowały się nowe zawodniczki co zresztą zaowocowało wyróżnieniami dla Oliwi Wasiak oraz Oli Łuczyńskiej a zespół z meczu na mecz grał coraz lepiej.

Kołcz Sławek – trener UKS Lider

mtps2 — kopia — kopia mpts 1 — kopia — kopia mtps3 — kopia — kopia mtps4 — kopia mtps11 mtps10 mtps8 mtps9 mtps7 mtps6 mtps5